| BlackRos3_7601 a întrebat:

Ciao TPU big grin vr sa va intreb ceva in legatura cu Metin2Ro...sa zicem ca eu am un cont pe Leonis cu itm +9 etc.si daca eu vr sa ma mut pe Lupus...nu pot sa fac cumva sa imi dau itm pe alt server? funditaaaaa

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Atunci poate poti cere ajutorul unui GM. Daca va fi suficient de generos s-ar putea sa te ajute.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

N-ai cum sa muti iteme de pe un server pe altul.

| TheSoldier a răspuns (pentru Dash):

Merge daca esti GM altfel nu

| Dash a răspuns (pentru TheSoldier):

Atunci poate poti cere ajutorul unui GM. Daca va fi suficient de generos s-ar putea sa te ajute.

| adrian9811 a răspuns:

Nu merge ca am vrut si eu dar nu am putut

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Nu merge dar poti sa schimbi conturi cauti pe cineva care are cnt pe Lupus si vrea pe Leonis

| game09 a răspuns:

Salut. Nus e poate sa transfera itemele de pe leonis pe alt server.Dar exista o solutie, trebuie sa risti pentru ea... sa gasesti un player care sa dea iteme pe servarul cutare la schimb pe cele care le vr tu pe alt server...