| WeRyTeXe a întrebat:

Cine imi da si mie niste coduri metin2 de playeri care sa fie bune. funda?

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut! Cred ca te pot ajuta cu niste coduri dar acele coduri no sa fie cu cred eu ca tu te astepti "transformare in..." sau "bonus ex." In metin2 Ro,Hu, Pl, It, etc exista doar 2 coduri pentru jucatori precum sunt :/set_w si /set_r. Iar aste sunt pentru GM - Ga
/setsk 18 59
/setsk 19 59
/setsk 20 59
Mai multe gasesti aici http://www.tutoit.com/ghid-metin2-coduri-de-gm-ga/#

| Mx7BMX a răspuns (pentru xDavidx):

Da acele doua coduri ce fac

| xDavidx a răspuns (pentru Mx7BMX):

/set_w - Mergi incet
/set_r - Mergi normal

9 răspunsuri:
| Seby_Florea_1998 a răspuns:

Intra pe site-ul asta : http://hakuri.forumgratuit.ro/
Gasesti hakuri/ Metin2/ CS Care vrei tu

| Seby_Florea_1998 a răspuns:

Intra pe site-ul asta; http://hakuri.forumgratuit.ro/
Gasestii hack-uri Metin2/ Cs Toate hackurile le gasesti + Gasesti si jocuri de dowload: De ex: GTA san adreeas

| WeRyTeXe explică:

Ok ms

| Adrian1 a răspuns:

Http://epicfreeprizes.com/? ref=3250315
gasesti aici codurile de GM-Ga

| MiniGamer a răspuns:

Eu am 4 coduri pentru jucatori dar nu stiu ce fac 2:
1) /set_w =mergi incet
2) /set_r =mergi normal
3) /pk mode 771(nu stiu ce face) tongue
4) /pk mode 711 (nu stiu ce face) tongue
Sper ca te-am ajutatwinking

| Andrei_Zamfhy_1977 a răspuns:

Pai eu mai stiu unul dar nu mai merge pe RO sau pe EN doar pe private:
/pkmode 771 (nimeni nu-ti poate lua dmg, dar nici tu nu iei)