| Robi673547 a întrebat:

Cine imi poate explica cum se face un spray ca la carte pe cs go, am rank Master Guardian Elite, joc de 3 luni doar ca nu reusesc sa invat sa il fac bine laughing Un tutorial pe romana daca se poate ( eu nu am gasit pe youtube un tutorial in romana).

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| StrikeZ0357 a răspuns:

Salut, daca vrei sa inveti sa faci spray pe cs go iti sugerez sa te uiti la acest video. https://www.youtube.com/watch?v=1r7NV9dsG6o Nu este in romana dar dupa ce m-am uitat si am facut ce a spus in video am inceput sa fac spray mult mai bine.

P.S: Da-mi add daca vrei sa jucam/vorbim despre asta ID:FreeKill0357
Acum sunt Gold Nova 3 pentru ca nu am jucat de o luna si mi-am loat demote din MG2

1 răspuns: