| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate explica, pas cu pas, cum imi pot instala IMVU pe tableta, care sa fie ca pe calculator, aceeasi versiune, pentru a-mi gasi prietenii care joaca pe PC.

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Bună,

Faci așa :
1. Te loghezi pe Imvu.
2. Te duci la Credits și după aceea la Free Credits.
3. După dai la Download Imvu 2Go.
4. Descarci Aplicația pentru Android dacă ai o tabletă cu Android sau Aplicația pentru Ios dacă ai o tabletă de la Apple.

Sper că te-am ajutat!

| Hieer a răspuns (pentru Hieer):

Sau vezi că ai mai jos puțin "For your Kindle Fire", poți să dai și acolo. Baftă.

| anonim_4396 explică (pentru Hieer):

Mersi, dar, daca nu te super, mai am o intrebare. Mi-am facut cont si m-am inregistrat pe Yahoo Mail, insa, cand fac asta, spune ca deja m-am inregistrat, iar daca intru in joc imi apare numele cu Guest_

| Hieer a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, dar n-am prea înțeles întrebarea legată de întregistrare. Însă, este normal să-ți arate Guest înainte numealui. Trebuie să bagi bani ca să dispară.

| anonim_4396 explică (pentru Hieer):

Aaa, mersi, nu mi-am dat seama de asta.

| Hieer a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nimic.