| GirlsLoveLifee a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu o problema.Eu ma joc de apropae un an pe Lady Popular[e un joc online]. Dar din pacate, mi-a fost furat contul si sunt disperata, nu mai stiu ce sa fac.Administratoarea nu m-a ajutat absolut deloc, asa ca am sa va rog pe voi. Cei care stiti sa imi spuneti noua parola, fara a imi cere adresa de email[pentru ca am pus un email la nimereala]va rog sa ma ajutati.Am sa dau FUNDA pentru raspunsurile care m-au ajutat si mi-am recuperat contul.Va rog din suflet cei care va pricepeti sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| roxxxa a răspuns:

PAI acum e o problema daca, contul era pe email-ul tau iti trimitea un mesaj prin care puteai sa schimbi parola dar incearca Daca ai la email si parola si poti intra poate poti schimba parola, scuze cu nu te-am ajtat

| GirlsLoveLifee explică:

Roxxxa iti multumesc ca ti-ai facut timp si ai raspuns, chiar daca poate nu m-ai ajutat.Macar ai incercat, multumesc!