| eduard50 a întrebat:

Cine stie un cfg de viteza mare cand fac bhop pe deathrun? Eo am cautat si am copiat chestiile acelea intr-un notepad dar cand dau exec bhop.cfg imi da couldn t exec cfg. si cand dau bind space +_bhop nu mai pot face nimic pe tasta space.Cine imi poate explica de la coada pana la capat cum il fac si cum il activez

1 răspuns:
| Anelian a răspuns:

Sall....pai trebuie sa bagi cfg-ul in fisierul din cs in cstrike si dupa intri in cs si dai pe "exec bhop.cfg"! dar nu uita se activeaza din "Insert"...happy Fundita? :*