| Nnymphette1995 a întrebat:

Contul meu de Facebook a fost dezactivat pentru ca cica " Am violat politica site-ului". Pot sa-l mai recuperez, ma iarta Zucc sau trebuie sa imi fac alt cont?
*scuze de categorie, habar n-am avut unde sa incadrez intrebarea

Răspuns Câştigător
| iulya2299 a răspuns:

A fost suspendat. Asta înseamnă că este temporar. Li se întâmplă multor oameni. Din ce știu eu durează cam 2-3 zile, dar nu mai mult. Ai grijă însă că pe viitor să nu mai faci aceleași greșeli

1 răspuns: