| Loryanna a întrebat:

Am intrat adineauri pe facebook si am vazut niste clipuri porno la mine pe cont ( logic ca nu eu le-am pus, nu sunt genul ala de retardata ). am dezactivat contul si mi-am facut altu. si cand am intrat pe noul cont iar erau filmele alea distribuite. am inchis si contul ala. de ce apare asta, ce pot sa fac? ( am inchis contul pentru ca nu puteam sa le sterg ). ( scuze pentru categorie, n-am putut sa pun intrebarea la alta categorie nu m-a lasat.)

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai un virus. Ori reinstalezi Windows pe curat, ori chemi pe cineva să-ți curețe calculatorul, dar să fie un om care știe ce face, altfel pierzi vremea și tot la planul A ajungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai virusi.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Virusi. Ai dat click pe un link "infestat". Fa un scanare/curatare sau reinstaleaza Windows-ul!

| IzzyIzzuka a răspuns:

( tot eu sunt dar ma logam cu facebook - ul si mi-am facut alt cont...in fine ) fratele unei colege ( e la facultate de asa ceva ) mi-a zis sa scriu in grila "norton safe web ", ca imi scaneaza facebook - ul si se sterg

| starall a răspuns:

Ai virusi, si mie ki se intamla.iti poti descarca Antivirus.si dai scanare!