| Dydiiishorr a întrebat:

Buna TPU :*! Am avut un cont cu facebook facut pe acest site, TPU, dar din pacate contul mi-a fost dezactivat fara motiv,din cauza varstei, cica sad. Cum mi-l recuperez? Ma refer si contul de facebook si contul de TPU.

Răspuns Câştigător
| Dyanna13 a răspuns:

Acesta este contul, m-am logat cu e-mailul din Facebook laughing. Multumesc

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intri aici si iti modifici adresa de logare pe site: http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ daca pe cea legata de contul de Facebook nu poti sa mai intri.

Alexandra - TPU

| Dydiiishorr explică (pentru TPU.ro):

Pai nu pot sa ma conectez pe el..ca eu ma conectam cu fb. sad oare merge cu emailul de la fb? o.O

| Dyanna13 a răspuns (pentru TPU.ro):

Acesta este contul, m-am logat cu e-mailul din Facebook laughing. Multumesc