| PosteXD a întrebat:

Credetii ca ar merge Call of Duty Modern Warfare 3 Pe procesor Intel Pentium 4 2.8 Ghz, Placa video Nvidia 220Gt, 2Gb ram, Harddisk 160 ide, Harddisk 80 Gb Ide Multumesc Funda :X

Răspuns Câştigător
| Blacksaber a răspuns:

Da e bun tot numa ai cam mic harddisku

5 răspunsuri:
| Alecu53 a răspuns:

Iti trebuie un procesor mai mare, restul ar fi okey

| PosteXD explică (pentru Alecu53):

Da crezii ca ar mere macar pe low happy

| Alecu53 a răspuns (pentru PosteXD):

Nu cred, tiar trebui un procesor 1.8 Ghz dual 2 core, sau 3.6 dual core,

| PosteXD explică (pentru Alecu53):

Peii daa dar am vezut pe youtube un tutorial si am vazut ca avea pantium 4 si nahh si zic ca cu combinatia de maii sus am reusit sa joc jocuri precum prototype Crysis warhead crysis 2 si GtaIV thinking si naa ma gandesc ca MW3 ar mere thinking

| Alecu53 a răspuns (pentru PosteXD):

Nu stiu, da pana nu incerci nu poti sa stii.Deci parerea mea este sa il descarci\cumperi(cum vrei) il instalezi si vezi daca merge.
Incercarea moare n-are