| totoasca456 a întrebat:

Cum conectezi un telefon (Samsung galaxy s4) la un laptop(Acer)? dau funda, pleasee!

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

1. Instaleaza Samsung Kies pe calculator (e doar pentru telefoane Samsung, dar totusi merg si altele big grin )
2. Iei un cablu USB (probabil se scoate din incarcatorul telefonului) si-l introduci in laptop, intr-un port d-ala USB.
3. Intri pe Kies, dai pe connect sau ceva de genul si astepti sa se conecteze.

1 răspuns:
| codrutz0000 a răspuns:

Cu USB care probabil se scoate din incarcatorul de la telefonhappy