| MoneyMakerMachine a întrebat:

Cum fac sa mi se vada in gta 4 blocurile, strazile? Am o placa video GeForce gt555M de 2 gb, procesor i7, 8gb ram. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| florinel2002 a răspuns:

Ia-ti alta placa video

| KodrutZ a răspuns (pentru florinel2002):

Esti extrem de inteligent. Bastanule! Magnificule! Inteleptule! "M"-ul ala de la ce crezi ca vine?
@Retevoescu_Razvan_1994: Vinde ragalia aia de laptop si fa-ti un desktop ca lumea sau ia o consola daca vrei sa te joci. Degeaba are i7, daca platforma nu e gindita pentru jocuri.

| MoneyMakerMachine explică (pentru KodrutZ):

Gata nebunule! Stai chill, doar am intrebat pentru ca nu ma pricep la calculatoare, puteai sa mi zici frumos nu sa te agiti asa de rau.

| KodrutZ a răspuns (pentru MoneyMakerMachine):

Stau foarte chill. In caz ca nu ai observat, prima parte a raspunsului ii era adresata lui florinel.