| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga nfs hot pursuit 2010 pe 1 gb ram procesor Intel pentium dual core d 920 2.8 ghz; placa video onboard 256 mb ati radeon xpress 200 series! normal ca o sa ma joc la rezolutie low! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Ar trebuie sa mearga binisor!
depinde de windows! daca e XP incearca daca e mai mare: 7 sau 8 nu va merge!

| YoYoIonut a răspuns:

O sa-ti mearga binisor.

| superstar1998 a răspuns:

Depinde ce windows ai. Daca e xp, o sa mearga destul de bine, dar daca ai Vista o sa ai ceva lag, iar daca ai 7, poti sa il stergi fara sa mai incerci happy