| StefanCroitoru21 a întrebat:

Cum pot folosi cartea Competentei ca am castigato la Piatra Metin al Luptei thinking

Răspuns Câştigător
| ionita188 a răspuns:

Auzi Imi dai funda ca te-am ajutat?

2 răspunsuri:
| ionita188 a răspuns:

Fii atent la instructiunile mele:cartea respectiva scrie o magie pe ea daca aceea magie o ai tu si ai M1 o poti folosi! Doar asa poti sau o poti vinde! Apropo nu se zice ca am casitgat se zice''Mi-a picatobiectu respectie Bafta! Funda?

| StefanCroitoru21 explică (pentru ionita188):

Da am una de Chemarea Dragonului si cred ca e la Saman si mersi ca ai raspuns Si eu-s Razboinic happy laughing si mai am o carte da am uitat cum se numeste laughing thinking