| ismailanight a întrebat:

Cum poti citi o carte a competentei? Ce iti trebuie ca sa poti citi cartea competentei?

3 răspunsuri:
| bogda00 a răspuns:

Sunt sigur ca vorbesti de metin2 happy
ca sa poti citi o carte a competentei trebuie sa ai skillul respectiv M1 ( sau mai mare ) si iti mai trebuie 20000 exp. Cartea poate sa esueze sau sa reuseasca
funda?

| BlackVeil a răspuns:

Daca-i prima carte(pentru m2),iti trebuie doar experienta(99%),deoarece creste rata de succes! Dupa ce ai facut m2 iti trebuie 2 carti pana la m3, fiecare carte poate fi citita la 24h. Daca nu vrei sa astepti 24h sa citesti o carte,iti pot cumpara de pe item shop(apesi moneda care se-nvarte din stanga jos al ecranului) si cumperi exorcizari! Aceste exorcizari iti permit sa citesti mai multe carti intr-o zi! Tine minte ca aceste exorcizari se cumpara cu bani reali(euro), poti cumpara prin card, sau prin sms.winking

Bafta la citit si lv!

| ismailanight explică:

Dar ce inseamna M1? Ca am auzit de multe ori? O magie e la M1 cand ce?