| LoveXHappyCatXLove a întrebat:

Cine joaca Minecraft! Am o intrebare...
Cand intru' in serverul minecraft imi cere /register password ConfirmPassword... eu scriu de ex: /register qwerty qwerty... Tot nu imi da voie. de ce oare?
Si al doilea... cum fac un skin?

Răspuns Câştigător
| HaLoGeNNN a răspuns:

1)Sa zicem ca ai un sv pe care te joci mereu.Ai intrat odata pe el si ai scris /register qwerty qwerty. Dupa aia iti faci o casa (sa zicem) si iesi de pe sv.A doua zi intrii pe sv CU ACELASI NUME, REPET ACELASI NUME si scrii in chat /login qwerty. Deci cand intrii pe un sv CU ACELASI NUME, NU SCRII /REGISTER, SCRII /LOGIN, IAR APOI SCRII O SINGURA DATA PAROLA.Register scrii cand intrii prima data pe sv.A doua oara scrii /login (parola) si trebuie sa mearga.
2)Ca sa iti iei skin (cel mai simplu e sa iei un nume din linkul-ul de mai jos si sa ti-l treci la numele jucatorului)
Linkul:http://mcskinsearch.com/browse

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Chiar de acolo am incercat... am intratpe sv unde joc mereu si imi zice asa: You have Exeded the max number of Regitration for your Account.

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Cu cate nume te joci pe sv ala?

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Cu cate nume te joci pe sv ala? Adica ai 2, 3 nume cu care te joci pe sv ala?

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Cu un nume si mi-am ales un skin am pus numele...

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

De cate ori ai scris register cand intrai pe sv?

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Cand am intrat prima data am scris register dupa login

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Cand ai scris login de cate ori ai scris parola?

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru LoveXHappyCatXLove):

Ai id de mess? Id meu: toysw@yahoo.com

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

De o data

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Adauga-ma ID: toysw@yahoo.com, poate ma ajuti cu teamwiever

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Si cand intrii pe sv ala scrii doar login nu?

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Da

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Pai si tu ai zis: Cand intru' in serverul minecraft imi cere /register password ConfirmPassword... eu scriu de ex: /register qwerty qwerty... Tot nu imi da voie. Pai register scrii cand ai intrat prima data cand intrii a doua oara pe sv nu mai scrii register scrii login (parola)

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Da, deci eu am ales skin-ul acesta http://mcskinsearch.com/skin/BreakStep1O1
Si cand intru' in minecraft cu numele lui scrie register? sau login? am scris o data login tot nu imi da voie...

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Aaaaaaa pai ai un nou nume.Cu numele nou trebuie sa scrii din nou /register (parola) (parola). Dupa ce ai intrat a doua oara pe sv cu numele cu skin abia atunci poti sa scrii /login (parola) Incearca si vezi daca merge.

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Am scris /register qazwx qazwx si imi zice asa: You have Exeded the max number of Regitration for your Account.

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Inainte sa iti iei skinul jucai cu alt nume pe sv?

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Da inainte de a lua skinul jucam cu alt nume.

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Asta e problema.Ai doua conturi pe acelasi sv si poate sv permite doar un cont.

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Tu pe ce sv joci?

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Eu nu ma joc multiplayer + ca nu prea mai ma joc pe minecraft. Ce minecraft ai? Daca imi zici minecraftu iti dau o lista cu sv pe care poti sa te joci.

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Joc minecraft 1.7.2

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Vrei sa iti dau sv?

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Da daca vrei si un skin din ala fain cu casti

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Nu am gasit skin de minecraft cu casti dar stiu 2 skinuri cu nume care s-ar putea sa-ti placa:7amany__kwt si TunaScaper

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Daca iti merge imi dai si mie funda la primul raspuns plz.

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Ok. Ms mult happy

| LoveXHappyCatXLove explică (pentru HaLoGeNNN):

Primesti FUNDA!

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru LoveXHappyCatXLove):

Cu placere.winking