| Mona_Ramona_1977 a întrebat:

Am si eu o rugaminte...mi-a fost sparta parola, cum as putea s'o recuperez? s'au sa intru pe mess?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu exist spart parolă ci doar un Windows contrafăcut sau activat cu Loader ce conţine un keyloger ce ţi-o furat tot ce ai tastat din calculator.
Eventual poţi tremite un request la yahoo în care să prezinţi situaţia ta, dar pentru asta trebuie să ai toate datele de verificare a contului tău, inclusiv recovery-ul cu numărul tău de telefon. Dacă nu ai avut astfel de date contul nu se mai poate recupera.Succes