| anonim_4396 a întrebat:

Cum rezolv asta la cs am incercat sa il reinstalez, si nimic cand intru imi tot da asta dar el merge adica se aude. http://postimg.org/image/jdo5w7q8r/ mersi anticipat dau funda +vot aluia care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| Frantescu_Danny_1994 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe fisierul counter-strike.exe si sa dai la compatibility si bifezi run in 640x480 sreen resolution

| barbutxxx a răspuns (pentru Frantescu_Danny_1994):

Tot la fel

| vidii a răspuns (pentru barbutxxx):

Incearca asa:
Click dreapta pe my computer > properties > in stanga dai pe "System Protection",ti se va deschide o fereastra, click pe "Advanced". La Performance click pe settings apoi pe > Data execution prevention si bifezi "Turn ON DEP for all programs and services except those i select"
Dupa ce bifezi, ai putin mai jos in dreapta ADD, dai click pe el iar sus cauti in my computer fisierul/folderul unde este instalat counter-strike-ul, il deschizi si cauti cs sau cstrike.exe (launcher-ul jocului), dupa ce il adaugi dai apply > OK si dai un restart la PC, ar trebui sa mearga