| TheDarkMita a întrebat:

imi da o eroare la skype cand am incercat sa il reinstalez http://postimg.org/image/yjs02pdrn/. Cea Mai Mare Funda Posibila!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......p-1065626/

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai?

| TheDarkMita explică (pentru neluL):

Xp straight face sp2

| neluL a răspuns (pentru TheDarkMita):

Eram aproape sigur! Ai doua variante, ori faci update la SP3 ori descarci si instalezi o versiune mai veche de skype. Ultima versiune nu merge pe SP2.

| TheDarkMita explică (pentru neluL):

Cum bag sp3? ca pana acum imi mergea skypu pe sp2 dar greu

| Gabi05 a răspuns:

Trebuie downloadat de pe net kernel32.dll si pus in pachetul skype

| TheDarkMita explică (pentru Gabi05):

Esti tu sigur?

| TheDarkMita explică (pentru Gabi05):

Sincer am incercat varianta ta si nu pot spune ca merge straight face

| Gabi05 a răspuns:

De obicei cand apare o eroare si apare un fisier in ea, inseamna ca windows-ului ii lipseste acel fisier.Ciudat e ca ar trebui sa mearga varianta cu download.Incearca sa-l instalezi in alta partitie skype

| TheDarkMita explică (pentru Gabi05):

Am pus in toate fisierele skype laughing

| kariny06 a răspuns:

Cel mai simplu: Dezinstalezi skype-ul stergi tot ce apartine de skype apoi descarci si instalezi asta: http://download.skype.com/SkypeSetupFull.exe