| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac capturi doar partea pe care o vrei!?
Eu stiu sa fac asa: apas print screen apoi lipire in paint si salvare!
De exemplu daca vreau sa fac o captura la webul cuiva sa pastrez imaginea! Cum pot face captura doar la web, sa se vada doar webul?
Funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Faci la fel numai ca decupezi poza in Paint pana ramane doar webcamul! SAU daca ai windows 7 vezi ca in START ai un program SNIPPINGTOOL se numeste->este special pentru print screen-uri si faci print la ce dimensiune vrei tu si unde vrei tu pe desktop!
Bafta!