| HMike a întrebat:

Daca as incerca sa pornesc setup.exe din folderu cu instalarea de windows [dupa ce arzi isoul e un fisier setup.exe cu iconita] si as incerca sa instalez windowsul de acolo? rolling on the floor

1 răspuns:
| xTheUnforgiven a răspuns:

Cred că ar merge, dar încearcă să îl instalezi din boot ( după restart, încearcă să-l formatezi ) deoarece aşa este mult mai eficient. Prin metoda pe care ai prezentat-o mai sus doar ar ocupa ceva memorie în plus şi ar exista riscul să se viruseze şi fişierele din noul windows instalat.