| Ak99 a întrebat:

La instalarea windowsului 7 daca intr-o partitie nu am windows dar am ceva fileuri de care mai am nevoie si instalez windowsul in aceasta partitie fileurile o sa dispara?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fileuri? hai spanac era asa greu sa le zici fisiere?

daca alegi formatarea partitiei la instalare se rade tot de acolo

| Ak99 explică (pentru suntserios):

Dar daca nu aleg formatarea nu dispare nimic nu?

| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Daca nu alegi formatare nu se sterge nimic de acolo dar o sa fie aiurea ca atunci cand pornesti pc-ul o sa trebuiasca sa alegi intre windowsul vechi si cel nou tongue