| tvi a întrebat:

Dacă dau reset la router îmi șterge parola, și mai vreau sa știu dacă ii dau reset trebuie sa fac ceva prin pc?

Răspuns Câştigător
| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Totul se rezolva simplu, spune-mi ce router ai si te invat sa schimbi pw, btw cand il resetezi pe PC doar se intrerupe 30 sec. Conexiunea, in rest se conecteaza singur nu are treaba!

| tvi explică (pentru Ionut_Manuel_1994_pEZw):

E router de la UPC

| tvi explică (pentru Ionut_Manuel_1994_pEZw):

Poți sa îl mai dai o data ca nu merge

| tvi explică (pentru Ionut_Manuel_1994_pEZw):

Dacă îl resetez din buton mi se șterge parola de pe el?

| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns (pentru tvi):

Man....de câte ori sa iti zic, daca dai restart din butonul ăla nu ar șterge nimic, dar ele mai au și un buton de reset care îi șterge toate modificările aduse în soft, parola ssid-ul adică numele. Nu încurca restart cu reset...is 2 chestii diferite. sper că ai înțeles.