| Mihaela2001 a întrebat:

Daca ma cheam antonia mihaela, ce nume mi-as putea pune pe o rete de socializare (desigur ca facebook)?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Antonia Mihaela. Sau Mihaela Antonia. Asta daca nu vrei sa ajungi de risul lumii mai tirziu (de exemplu, se faceau angajari la o oarecare firma si imi ajunge pe mina un CV in care, pe linga unele greseli mai mult sau mai putin de ris, vad adresa de email: pysykoy_69@yahoo.com - crede-ma ca in astfel de cazuri evit sa interactionez cu persoanele cu nickuri retarde din start).

| PastramăDeElefant a răspuns:

De ce nu ti-ai pune numele tau real?

| Mihaela2001 explică (pentru PastramăDeElefant):

Ca nu vreau,, probleme?