| OhMyGaga a întrebat:

Daca mi-am decodat play station 2'ul, acum pot sa imi descarc jocuri de pe internet, sa le pun pe cd si sa le bag pe play station? Si pe ce fel de cd'uri ar trebui sa fac jocurile?

Răspuns Câştigător
| IadidK a răspuns:

1. Descarci dvd decrypter
2. Descarci jocul respectiv dupa net
3. Daca jocul e arhivat il dezarhivezi (o sa se dezarhiveze intr-o imagine iso) daca e iso nu mai trebuie dezarhivat(trebuie sa ai instalat power iso in calculator)
4 deschizi dvd decrypter bagi imaginea care vrei sa o scrii la source
5 alegi viteza 4x nu mai mare si nici mai mica
6 dai burn si astepti sa se faca cd
7.bagi cd in ps2 si te joci ^^

| OhMyGaga explică (pentru IadidK):

Si pe ce fel de cd sa fac jocul? dvd normal?

1 răspuns: