| NicoleTheEnd a întrebat:

Daca nu ai 18 ani nu te poti juca pe PokerStars?big grin( Nu pe bani reali)?

4 răspunsuri:
| Ady93_2195 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu ai voie sa joci dar poti sa joci, nu te opreste nimeni, iti faci cont pe un nume a lui cineva din familie care are 18 ani, in caz ca faci ceva bani sa poti sa ii scoti. Succes la poker!

| claudiudoryn a răspuns:

Da si normal dau dependentasi pls funda

| DeCe a răspuns:

Eu joc poker de 1 an. Daca nu ai 18 ani nu ai voie. Cum zice si Ady93, ai putea sa iti faci un cont cu alt nume pentru a juca gratis dar nu pe bani pentru ca ai nevoie de numar de card pentru a scoate banii. E foarte posibil ca in unele cazuri sa iti ceara si buletin. Ca sa inchei cu raspunsul, oricum, pentru a scoate bani de pe un site poker trebuie prima data sa bagi. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Luciboy a răspuns:

Ba da poti juca pkerstars de la orice varsta doar sa stii sa joci big grinFunda?