| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Daca ştie cineva cum rezolv eroarea de windows 7 ultimate pe 64 bit 720. Nu functioneaza nicio conexiune(sunet,internet, etc.)). Vreau să îmi spuneţi pas cu pas cum rezolv problema. Nu vreau să reinstałez windows-ul!

1 răspuns:
| SSJGohan3 a răspuns:

Cel mai probabil nu ai driverele, ori scoti un program ce contine toate driverele(offline...va avea undeva la 10gb si pe urma il lasi sa ti le instaleze) sau le scoti manual prin everest ce placi ai si vezi ce drivere iti drebuie..cand te uiti la "device manager" daca observi cu semnul exclamari inseamna ca nu ai instalate driverele(sau semnu intrebari ..nu mai stiu exact pe fundal galben. oricum iti dai seama ca nu e in regula ) si le instalezi pe acelea si ar trebui sa mearga (gasesti device manager ori in control pannel ori prin click dreapta pe computer proprieties si acolo)