| Cristi599 a întrebat:

Mi—am reinstalat windows—ul ieri (7 ultimate) ai nu ma lada sa ma conectez la internet (conexiune broadband). imi da eroarea 651. Cine ma poate ajuta primeşte funda! (sunt pe telefon, scuzati—mi greşelile gramaticale)

Răspuns Câştigător
| ġคвÿ a răspuns:

Scrie pe google (numele placi driver )si asa la fiecare descarci si instalezi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai instalat driverele la placa de retea?
ti a creat o conexiune noua cu user si parola daca e cazul?

| Cristi599 explică (pentru suntserios):

Bai, nu stiu ce—s alea laughing e prima mea instalare de windows, explica—mi cum se folosesc. Am realizat ca nici in jocuri nu ma lasă sa intru, cica n—am card audio sau ceva de genu, chiar daca am boxe abia—cumpărate... Ajuta—ma, te rog!

| suntserios a răspuns (pentru Cristi599):

Instaleaza drivere, mai mult de atat nu am cum sa te ajut ca nu am cum sa ti le instalez eu. nu te pricepi cheama un prieten

| dannyel86 a răspuns:

Daca ai conexiune PPPoE (cu username si parola), poti incerca asta:
Click dreapta pe Connections, selecteaza Properties, si debifeaza casuta Internet Protocol Version 6 (TCP/IPv6). Daca nu reusesti sa te conectezi, bifeaza la loc casuta respectiva. Poate in alta parte e problema.

| ġคвÿ a răspuns:

Ai instalat driverele? Dar nu cred ca are legatura asta. suna la cei dela net si spune-le problema s-ar putea sa fie dela ei te-ar putea ajuta, bafta

| ġคвÿ a răspuns:

De ex la placa video ati radeon 5570 driver descarci si instalezi bafta