| SSebastiann a întrebat:

Dacă vreau sa îmi cumpăr un sistem pc de pe PcGarage, ales de mine cu toate componentele în regula, și întalezi windows 10 pe el, pot baga driverele de pe cd-ul unui laptop cu driverele lui originale? Sunt tot de windows 10.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, și nici nu ai nevoie. Win 10 își descarcă singur driverele de pe net.

| SSebastiann explică (pentru mihai69):

Am înțeles. Mersi!

| SilviaDulcik a răspuns:

Singurele driver-e de care ai nevoie sunt cele pentru placa de sunet și placa video. Eu recomand pe acestea să le instalezi cu mâna ta pentru a te asigura că ești la zi cu ele sau cel puțin sunt cele mai bune pentru componentele tale.

| SSebastiann explică (pentru SilviaDulcik):

Am înțeles, multumesc.

| alexboss2020 a răspuns:

Dar driverele poti sa le downloadezi de pe site-ul producatorului?

| AlexDFY a răspuns:

Daca vrei sa cumperi de pe pc garage, foloseste voucherul asta pentru reducere: WA6S16MR