| Danielllz a întrebat:

Dau cont de steam (cu tot cu mail sa nu existe suspiciunea ca vreau sa dau teapa) cu cont de Team Fortress 2 premium si un hat si cu jocurile cumparate Portal 2 si Poker Night (iteme limitate de TF2 doar pentru cei care au jocul acesta) pe un cod valabil de PAYSAFECARD de 5 euro. Cine este interesat sa lase aici un id de skype / messenger.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stii ca nu se vind conturile de Steam, nu? Tu poti la o adica sa dai si adresa de mail apoi sa apelezi la support sa zici ca a fost spart mailul si o sa iti recuperezi parola bine-mersi.

| Danielllz explică (pentru KodrutZ):

Chill out, nu mai fiti asa panicati ca dau absolut tot la adresa de mail. Tu crezi ca oricine poate sa sune si sa zica : Domnule am pierdut adresade email CosticaBaniMarunti, imi puteti spune parola? - Da cum sa nu imediat cocos2002 :l Comentezi numai asa sa intri in concursuri sau ai fost pacalit de multe ori si ai un fel de "boala" pe noi "traderii"?

| KodrutZ a răspuns (pentru Danielllz):

Traderi my ass. Bisnitari ordinari, daca vrei sa iti zic ce esti. Plus de asta, e stipulat in termenii si conditiile Steam ca nu sint transmisibile conturile.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

P.S. Daca un gigel cumpara de la altul cont si dupa o perioada vrea sa cumpere un joc, ia zi cum face? Nu de alta, dar la incercarea de plata de pe card cu alt titular/adresa o sa fie contul blocat si o sa ti se ceara scan dupa buletin/carnet de conducere/pasaport si o factura la zi pe numele si adresa respective. Aaaa... marii traderi ca tine nu stiu astfel de amanunte, nu?

| Danielllz explică (pentru KodrutZ):

PFfffffffffhaahahahahahaha!
1. Toate raspunsurile intr-un raspuns te rog, panicatule.
2. Nu te-am jignit si nici nu o fac pentru ca nu imi prind mintea cu tine, te apara monitoru'winking
3. Ai folosit vreodata STEAM? Ce scan omuletule? de ce de pe alt titular? nu am bagat niciun cont de banca sau altceva!
4. Vorbesti in nestiinta de cauza
5. Fa-mi un serviciu si fa pasi. (PTU)

| KodrutZ a răspuns (pentru Danielllz):

Da, folosesc Steam de cind te incaltai tu cu fesul. Te refereai la jocuri cumparate. Cu ce le-ai luat, cu monede de la bunica?

| Danielllz explică (pentru KodrutZ):

Vezi? habar nu ai happy
PAYSAFECARD iti spune ceva? documenteaza-te si cand o sa stii toate modalitatile de plata mai vorbim, Sal.

| KodrutZ a răspuns (pentru Danielllz):

Wow, incredibil. Paysafecard. O sa am grija sa le scriu baietilor sa le semnalez problema. Se rezolva si in vreo luna doua nu o sa mai fie disponibila metoda asta pentru Romania. P.S. Tot nu ai recunoscut ca nu ai citit termenii si conditiile unde scrie clar ca nu sint transmisibile conturile, oricum ai fi facut plata.

| Danielllz explică (pentru KodrutZ):

Crezi ca ma impiedica cu ceva ca nu o sa mai mearga treaba asta? pe cont nu a fost niciodata bagat un cont de banca, un card sau ceva de genu, eu oricum il dau si cel care il ia dupa o sa bage cu ce vrea el, card etc! Asa ca prietene, eforturile tale sunt in zadar. A doua oara nu iti mai raspund.

| KodrutZ a răspuns (pentru Danielllz):

Gasesti tu 1-2-3 prosti, nu e bai. Pina o sa aiba nevoie sa demonstreze ca ei au cumparat cu Paysafe si nu vor fi in stare sa o faca. https://support.steampowered.com/......rticle.php