| DanielNiku a întrebat:

Dau la schimb cont de metin2 mondial FUN. razboinic lvl 92 full epice(pe fun bratara de lvl mic este ff scumpa) arme lunara+4 (lvl 92) full pietre+7 si Dragon+5(lvl 92) full pietre+7 il tin pentru crescut! Astept Oferte!

Răspuns Câştigător
| AndAlex900 a răspuns:

Men iti dau un cont de lv 120 pe mt united

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanielNiku explică:

Nu vreau cont p alte private poate GX dk nu pe RO sau alt cont p Mondiaal :...PS contul l-am facut 101 iteme full pietre+7 si bani!

| dragonulegendar a răspuns:

Il vreau eu iti dau un cont de lvl 18 cu sabii de lvl mare+6, 7 si cu banii o gramada si mai are pe cont alte caracteruri de lvl mari daca vrei add la id:andd_reiy

| bravoseb a răspuns:

Il vreau eu, daca vrei ceva in schimb... desi nu prea am ce sa iti ofer