| bada_3202 a întrebat:

Dc nu mi se aprinde PC(ma pricep nitel in domeniile astea dar la asta nu stiu ce sa mai fac)pc primeste curent am un bec acolo si este aprins... dar cand apasa pe buton sa il aprind se misca nitel ventilatoarele si se aprinde becurile pentru o fractiune de secunda si pe urma nu se mai intampla nimic(am incercat si alta sursa dar degeaba) va rog ajutati-ma...

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Butonul de START este defect!

| rares0marcu a răspuns (pentru neluL):

@neluL. tu esti expert TPU?!? raspunsul dat de tine = cel mai prost!

| neluL a răspuns (pentru rares0marcu):

Spune tu raspunsul = cel mai bun! fara sa faci afirmatii nefondate! Si dealtfel raspunsul tau nu ajuta cu nimic!