| DaReZon a întrebat:

FUNDAAA! Salut. Am o problema la facebook. Am sters multi prieteni pe care nu ii cunosteam si mai am ramas cu vreo 26. Acum nu mai pot sa vad "Recent Activity" din dreapta paginii unde iti arata cand un prieten a dat like la o poza, la o pagina etc
Cum pot sa reactivez inapoi Recent Activity din dreapta paginii?
FUNDA!

1 răspuns:
| 0nlyMe a răspuns:

Schimba rezolutia la monitor la 1280 by 1024 pixels (asa am eu, cu monitor normal nu wide) daca ai monitor wide du undeva la 1280 by 768 sau 1280 by 960. Sau orice e mai mare de 1280 pixels, dar vezi sa nu fie prea mare ca daca ai monitor mai vechi se poate sa nu suporte rezolutia, dar in caz ca ai dat prea mare rezolutia sa astepti 15 sa 30 de sec si revine la normal(sa nu apesi pe nimic). Pentru a schimba rezolutia click dreapta pe desktop>properties>settings.