| Gray77 a întrebat:

am o problema la laptop, cand bag incarcatorul, pentru 5 secunde imi arata ca se incarca apoi nu mai merge, s-a stricat sau ce pot face?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Pai poate se deconecteaza pe parcurs. Am avut si eu o problema cu incarcatorul si asta nu facea contactul bine. Nu cumva ai un alt incarcator sa vezi vreo diferenta?

| Gray77 explică (pentru andru10best):

Pana la urma a fost de la priza, cred, am incercat in alta priza si vad ca merge. Mersi oricum.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Posibil sa nu faca contact mufa cu calculatorul.

| Gray77 explică (pentru andru10best):

Nu cred ca e asta pentru ca daca o scot si o bag iar imi merge 5 secunde apoi iar nu mai merge