| Dadadadadadada a întrebat:

Am laptop Asus x54c si nu stiu dintr-o data nu mai imi merge mufa/bateria/incarcatorul laughing habar nu am
Dintr-o data mii s-a inchis laptopu fara sa ii fac nimic [ eu tin laptopu fara baterie] apoi incerc sa umblu la priza sa umblu si vad ca nu merge si cand pun bateria incarcatorul imi facea figuri se incarca, nu se incarca ca miscam mufa in diferite pozitii ca sa se incarce. Dintr-o data nu mai merge deloc sa se incarce! Ce sa fac?! Ajutati-ma va rog mult :* sad

1 răspuns:
| Nycuu a răspuns:

Mufa este de vina, cumpara alt incarcator.