| Sebastian_Marian_1998 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu laptop-ul.De cateva zile incarca greu si eu cred ca este din cauza incarcatorului. Cand spun ca incarca greu ma refer la faptul ca se incarca doar in anumite pozitii.Se poate sa se fi desprins mufa laptop-ului de pe placa de baza sau s-a stricat incarcatorul?

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

De regula e de la incarcator. Si mie mi s-a intamplat.

| Sebastian_Marian_1998 explică (pentru J0B0MAT):

Ok,o sa merg sa imi cumpar alt incarcator.Merci mult!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Sebastian_Marian_1998):

Cu placere. Acolo unde mergi, arata si incarcatorul, poate ti-l fac sa mearga.

| K0sti a răspuns (pentru Sebastian_Marian_1998):

Ce istet esti...
Stii cate e un incarcator? Vezi intai cauza, dupa care te duci si arunci banii!