| Eduarddutu a întrebat:

De ce cand imi deschid laptopul si ajung la Welcome isi da restart?
Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Super0Game a răspuns:

Exact problema asta am avut-o si eu!
Este activat un program de la Windows care iti opreste calculatorul/laptopul daca ai ceva fisiere in neregula
Deci ar trebui sa iti dai un restart la Windows si dupa se reseteaza programul si devine la normal!

| Eduarddutu explică (pentru Super0Game):

Cum dau Restart la Windows?

| Super0Game a răspuns (pentru Eduarddutu):

Il duci la un reparator de calculatoare si ii spui sa-ti reseteze windows-ul si cam cu max 50 lei il faci

3 răspunsuri:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Foloseste programu asta sa intrii intr-un MINI-WIN se cheama Hiren Boot CD mere si pe stik