| Ralien111 a întrebat:

Salut membri TPU! happy

Nu stiu ce sa ma fac cu laptopul meu ca de fiecare data cand vreau sa il deschid imi apare pe ecran "welcome" si sta asa la nesfarsit, dar am descoperit o metoda il deconectez de la acumulator il deschid din nou intru in safe mode dupa ii dau restart si merge ca pe roate dar intrebarea este : ce as putea sa-i fac in asa fel sa nu mai repet metoda asta cu safe mode mereu.

Va rog dati-mi o solutie folositoare dar sa excluda reinstalarea sistemului de operare

Dau funda! Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Niciuna in afara de reinstalare.