| StoicaAndi a întrebat:

De ce cand vreau sa filmez fifa 13 cu bandicam sau fraps merge in eroare? Adica merge cu un lag infernal, in poze ca sa zic asa.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| asasinkreedz a răspuns:

Intra aici ----> http://www.bandicam.com/faqs/how_to_reduce_lag_when_recording/
Este imposibil sa nu rezolvi problema daca ai facut exact cum scrie acolo!

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Incearca sa setezi in fraps sa filmeze la 60 fps, si la full-lenght, apoi mai bun e camtasyahappy

| StoicaAndi explică (pentru Niiiicu):

E full si la 60 fps, degeaba, am 4 gb ram

| asasinkreedz a răspuns (pentru StoicaAndi):

Intra aici ----> http://www.bandicam.com/faqs/how_to_reduce_lag_when_recording/
Este imposibil sa nu rezolvi problema daca ai facut exact cum scrie acolo!

| asasinkreedz a răspuns:

Deoarece orice program de captat desktop in cazul tau fifa 2013 iti va face lag in functie de Ram-ul pe care il ai.Nu am vazut pe nimeni care sa atinga 100 fps(frame per second) cu un program de captat/inregistrat.Maxima este de 60 fps sau 99 fps in functie de ram pentru orice program de genul.Umbla prin setari si ai grija sa ai bifat pe undeva pe acolo 60 fps!

| StoicaAndi explică (pentru asasinkreedz):

Am 4 gn ram 60 fps si full