| Fatayou a întrebat:

De ce nu-mi merge lunaris? Cand il deschid astept sa se incarce, dar se blocheaza! Funda mare! Si apropo, trial pack il am jos! Asa ca va rog ajutati-ma si ziceti-mi pasii sau dati un videoclip pe youtube!

Răspuns Câştigător
| YoIustin a răspuns:

Cauta in folderul de la client fisierul "config" si il deschizi. acolo ai niste chestii de bifat cum ar fi:
rezolutia: 800x600 16bpp sau 1024x768 16bpp
la window mode alegi window mode nu full screen
la ime mode alegi game ime
si la gfx alegi: fog- far, tnl - cpu si shadow - background+Player

13 răspunsuri:
| WaKeUp19 a răspuns:

Metin2 lunaris? incearca sa-l descarci din nou, poate s-a bagat alt client

| Fatayou explică (pentru WaKeUp19):

Nu s-a bagat+nu merge nici siteul

| WaKeUp19 a răspuns (pentru Fatayou):

S-o fi inchis serverul daca nu merge siteul, daca nu incearca cum a zis Yolustin, mi se pare ca ar merge

| Fatayou explică (pentru WaKeUp19):

Am reusit si nu s-a inchis niciun server.trebuia sal reinstalez de la setup

| YoIustin a răspuns:

Daca e pe AutoPatch-er, este din cauza ca nu ai NET Framework.
Daca e fara si se deschide direct poate fi de la setari si dai pe config.exe si iti alegi sa ai cat mai la "low". Daca nu merge nici asa arunca calculatoru pe geam si ia altu mai bun sau mai incearca si alte lucruri.

| Fatayou explică (pentru YoIustin):

Ba ce ai explicat tu acolo nu inteleg! undes setarile?

| Xtm a răspuns (pentru Fatayou):

Imi dati si mie site ul?

| YoIustin a răspuns (pentru Fatayou):

Cauta in folderul de la client fisierul "config" si il deschizi. acolo ai niste chestii de bifat cum ar fi:
rezolutia: 800x600 16bpp sau 1024x768 16bpp
la window mode alegi window mode nu full screen
la ime mode alegi game ime
si la gfx alegi: fog- far, tnl - cpu si shadow - background+Player

| Curiosul977 a răspuns:

Mie imi apare the system cannor find the path specified... imi spuneti cum pot sa rezolv?

| Anichitoaei_Emi_1999 a răspuns:

Mie imi merge dar cand imi scriu contul spune ca nu merge servaru... ce sa fac?

| cristi12MeN a răspuns:

Yolustin men te felicit pentru aia cu calculatorullaughing)

| cristi12MeN a răspuns:

Srims daca nu merge dowlandaza net.framework

| Cîrstea_Dragos_1999 a răspuns:

Ba sunteti toti niste fraieri voi nu stiti sa cititi? Acolo scrie ca e in intretinere si se va deschide peste 2 luni...Bafta cu cititu...