| marius007 a întrebat:

De 1 saptamana nu stiu ce se intampla dar cand intru pe youtube si vizualizez un videoclip imi merge un pic si dupa aia trebuie sa astept sa se incarce... dc? inainte nu imi facea asa si si siteurle incarca mai greu cum ar fi facebook? dc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Offf, nu te-ai gandit ca este o problema de la serverele Google si Facebook daca merg ele mai greu? Sau daca merg toate site-urile greu sa fie o problema de la providerul de internet? Problema ce se va rezolva in timp?
PS: daca ai router, scoate-l din priza si lasa-l asa vreo 20 de secunde (sa se goleasca condensatoarele de curent) si apoi pune-l din nou, nu stiu daca ajuta, dar incearca happy

1 răspuns:
| adelina19 a răspuns:

Pai lasa pe pauza un pic, si apoi da play. Nu e un motiv anume pentru ca face asa, pur si simplu viteza netului tau a scazut.