| StieTot a întrebat:

De ce nu pot sa adaug prieteni pe facebook? Joc Empires & Allies si am nevoie de prietenei.Pls help imi da erroarea "Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.'. Daca jucati adaugati-ma voi ca prieten http://www.facebook.com/profile.php?id=100002659273717

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Probabil ai depasit limita de a trimite solicitari de prietenie; nu tiau fost acceptate toate si de aceea nu mai poti trimite.
tiam trimis solicitare:p

1 răspuns:
| DarKJoKeR a răspuns:

Ai adaugat prea multi prieteni intr-un timp prea scurt.O vreme nu vei mai putea deoarece facebook considera ca esti un fel de spamer. Incearca alta data si va merge.Bafta