| JojoHF a întrebat:

Hey ya! Nu-mi permite să dau solicitări de prietenie pe facebook şi-mi apare :
"This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem."
Am făcut eu ce a zis pe aici însă nu s-a schimbat. Mă poate ajuta cineva vă rog frumos? Merci anticipat! happy

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Asta e. du-te si traieste

| JojoHF explică (pentru CapitanuSemafor):

Foarte isteţ din partea ta.