| andreealarisa a întrebat:

De ce nu pot sa schimb data de nastere pe facebook? >Fundaa~!big grin

3 răspunsuri:
| Roxizzz a răspuns:

Pai depinde de unde ai incercat sa o schimbi. si depinde si ce an vrei sa pui... e destul de simplu: dai la despre si acolo iti arata: domiciliu etc si ai undeva :Informatii de baza si acolo scrie : zi de nastere d-ai editeaza si gata ti-am spus depinde si de anul pe care il pui... funda?
P.S si eu am incercat sa pun anul meu de nastere acela fiind 2000 si nu mi-a dat voie asa ca acum am 1999 big grin sper ca te-am ajutathappy

| andreealarisa explică (pentru Roxizzz):

Pai imi apare blocat nu stiu cum sa iti explic...

| Roxizzz a răspuns:

Hmm. nu stiu? mai incearca