| LeeMaya a întrebat:

De ce nu primesc pe mail mesajele de confirmale ale jocurilor?
Ce trebuie sa bifez?
Unde trebuie sa dau?
fundita

5 răspunsuri:
| Tha_Stefika_1990 a răspuns:

Ba le primesti doar ca trebuie sa ai doua mailuri : mail box de gmail si de la yahoo mail

1.intra pe yahoo iar acolo o sa iti scrie in engleza : the game blah blah blah.si dai pe ok
2 o sa iti apara o lista cu intrebari tu trebuie sa bifezi.

3. apasa send. apoi intra pe gmail acolo o sa iti apara iar un mesaj si dai iar ok.

4.acolo o sa iti scrie:yahoo mail has receveid the game blah blah.

5.dai ok.
si gata. bafta.winking. funda? puppy dog eyes

| LeeMaya explică (pentru Tha_Stefika_1990):

Unde trebuie sa scrie < the game...>?

| Horgan_Andrei_1992 a răspuns:

Nu cumva sa le gasesti in SPAM! de obicei alea acolo se duc de la jocuri si alte site-uri! sper ca ti-am putut fi de ajutor!

| LeeMaya explică (pentru Horgan_Andrei_1992):

Nu este nici un mesaj-nicaieri... pentru ca persoana respectiva care i-a facut adresa de mess cred ca a sters mesajul dat de yahoo. iar acum de oricate ori dau sa vad mesajul respectiv < nu exista nici un obiect >

| Tha_Stefika_1990 a răspuns (pentru LeeMaya):

Imi pare rau sad