| SporeBox a întrebat:

Cand pun o intrebare si bifez casuta "doresc sa primesc raspunsurile si pe mail" nu le primesc. Imi merge bine internetul si am verificat si e buna adresa de mail si tot nu merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nici eu nu (mai) primesc. Ar putea fi niște probleme tehnice, care se vor rezolva în timp.

| LPCTSTR a răspuns:

Încearcă să schimbi adresa de, cel mai probabil, Yahoo cu una de Gmail (valabil și viceversa), eu nu primeam niciun mail de la TPU în ultimul timp șu de la schimbare văd că totu-i ok.