| DoRu a întrebat:

De ce pe unele metinuri nu-ti merge tastatura ca sa joci, sa te misti, sa bati, pot doar sa scriu pm, atat?! Ce pot face ca sa mearga? N-are nimic tastatura, e bagata bine in unitate si merge fara probleme in afara pe unele metinuri. Va rog frumos sa-mi raspundeti si sa ma ajutati pentru ca e enervanta chestia asta. Acum trebuie sa joc din mouse si nu-s obisnuit sa joc din mouse. Funda+vot!

1 răspuns:
| madalintzu a răspuns:

Man
cand ai instalat metinu a avut jocu ceva defec sau nu sa tras ceva poate ca din greseala ai sters ceva umbla la setari pls funda