| anonim_4396 a întrebat:

Eram pe fb si se intepase si mergea greu, ca intre timp ascultam muzica. Si nu stiu ce-am facut, am tras cred de firul ala de la mouse. Si m-am uitat si firul de la unitate nu era bagata in mufa. Am incercat sa bag pe acolo nici nu stiu unde se baga mouse-ul. Ca nu-mi merge nici tastatura. Va rog ajutati-ma. Acum sunt pe tel pentru ca nu pot sa fac nimic la pc.

1 răspuns:
| ligiat96 a răspuns:

Fii atent la cabluri.Scoate-le din nou(daca sunt introduse) si mousul este cu verde si tastatura de obicei cu mov. Mousul are niste pini, uita-te la modelul mufei si introdu-l in orificiul verde. Acuma nu stiu exact cum e la calculatorul tau dar asa ar trebui sa fie