| cristianorudi7 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine ca nu-mi mai merge tastatu ra, deci nu e pe usb sau altceva e bagata lang a mouse capatul firului e rotund si are 6 sarmu lite dar nu sunt indoite... ziceti-mi si mie ce sa ii fac ca trebuie sa mearga

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Hello! Tastatura are driver? Sau anyway, CD de instalare? Daca da, l-ai instalat? Sau incearca sa cureti tastatura big grin Mie mi s-a intamplat sa nu mearga pana n-am curatat-o

| Fredie a răspuns:

Salut. Incearca un restart la pc, ori daca e cazul sa i pui drivere dedicate. E destul de rar, insa se mai intampla ca unele tastaturi sa ceara asa ceva. Verifica si cablul ce intra in pc, precum si daca nu cumva ai vreo tasta, doua blocate, in sensul de au ramasa apasate si astfel iti fac inutila tastatura. Bye.