| Johnny_6115 a întrebat:

Am o problema la PC.Azidimineata am observat ca nu merge tastatura, m-am uitat in spatele unitati si din greseala am scos si tastatura si mouse-ul.Iar acum nu pot baga mouse-ul. Tătatura mege bagata dar nu functioneaza.Acum scriu de pe telefon.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Buza021 a răspuns:

Deci, incearca sa le mai bagi astfel : violet pentru tastatura si verde pentru mouse. Daca nu intra mufa, uita te atent deoarece numai intro pozitie intra, nu e ca priza. Daca nici asa nu intra uita te atent la pinii mufelor sa nu fie stranmbi, daca sunt strambi indreapta i cu grija deoarece se rup foarte usor! Bafta!